Liikmed UUS

Armecon Ehitus OÜ

Armecon Ehitus OÜ

Meil on pikaajaline kogemus erinevate ehitustööde tegemisel nii Eestis kui ka välisturgudel (Soome, Rootsi, Norra).
Lisaks katusetöödele pakume ka maja võtmed kätte meetodil ehitust.
Arvestame oma kliendi soovidega ning meie eesmärgiks on saavutada parim lõpptulemus.
Teeme oma tööd nõuetekohaselt ja häid tavasid järgides.

Edasi kodulehele

Astro Ehitus OÜ

Astro Ehitus OÜ

Astro Ehitus on loodud 1997 aastal ja põhineb 100% kohalikul kapitalil. Põhitegevusalaks on viilkatuste ehitamine ja renoveerimine. Teeme koostööd paljude suuremate katusematerjalide tootjatega ja omame nendega koostöölepinguid. Teostame ka alltöövõttu suurtele ehitusfirmadele. Meie meeskond omab pikaajalist töökogemust antud erialal. Tegevuse algusest saadik on tehtud head koostööd Monieri ja Ruukkiga, kelle koolitustel on meie töötajad saanud erialase väljaõppe. Kõik see kokku võimaldab pakkuda professionaalset abi nii materjalide valiku kui ka paigaldamisel tekkivate küsimuste lahendamisel.

Edasi kodulehele

Baumerk Grupp OÜ

Baumerk Grupp OÜ

OÜ Baumerk Grupp on ehitusfirma, mille pôhitegevusaladeks on lamekatusetööd, hüdroisolatsioonitööd ja plekkfassaadide ehitus. Alates 2005 aastast on teostatud ca 160 000m2 katusetöid üle Eesti.

Edasi kodulehele

Brikks Baltic Katusetööd OÜ

Brikks Baltic Katusetööd OÜ

Omame järjepidevat kogemust lamekatuste ehitusel 1994. aastast, seega 20 aastat kogemust. 1994 aastast paigaldame Eestis PROTAN katuse- ja terrassikatteid. Omame vastavaid sertifikaate ja litsentse. Oleme Euroopas ühed kõige pikema ja järjepidevama staažiga PROTAN katte paigaldajaid. 2012 aastal osalesime Baltimaade mainekal noorte katusemeistrite võistlusel Baltroof Grand Prix Moostes, kus saavutasime lamekatuste kategoorias esikoha. 2012 aastal osalesime Šveitsis Luzernis 24. maailmameistrivõistlustel noortele katusemeistritele, kus saavutasime lamekatuste kategoorias kolmanda koha ja vabakavas esikoha.

Edasi kodulehele

E-Katused OÜ

E-Katused OÜ

Meie tegevusse kuulub: lamekatuste ehitus, lamekatuste soojustamine (kivi- ja klaasvill ning vahtpolüsterool), lamekatuste remont, hüdroisolatsioonitööd, täiendavad plekitööd (veenina- ja parapetiplekid, seinaliistud), paigaldame katuse remontkaeve ja alarõhutuulutustorusid.

Edasi kodulehele

Eksklusiivehitus OÜ

Eksklusiivehitus OÜ

Müüme enamikku Eestis toodetud või maaletoodud katuse- ja fassaadimaterjale, lisaks tegeleme erinevate katuse- ja fassaadimaterjalide ning klinkerkõnniteekivide maaletoomise ja müügiga. Suurtest ehituskaubamajadest erineme suurema ja mitmekesisema materjalivaliku ning asjatundlikuma nõustamisteenuse poolest. Lisaks materjalialasele konsultatsioonile ja müügile pakume ka paigaldusteenust.

Edasi kodulehele

ES-Balti Profiil OÜ

ES-Balti Profiil OÜ

Ettevõtte põhi tegevusalaks on teraskatuste, vihmaveesüsteemide ja katusetarvikute tootmine, müük ja paigaldus. Toodame ja müüme õhukesel tsingitud ja värv- või plastikkattega terasplekil põhinevaid teraskatuseid, vajalikke lisaplekke ja -tarvikuid. Teraskatted sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes, elu- ja tootmisruumides. Laialdane värvi- ja pinnakattevalik lubab leida sobiva lahenduse nii katustele kui seintele.

Edasi kodulehele

Estlander Grupp OÜ

Estlander Grupp OÜ

Estlander Grupp on ettevõte, mille põhitegevusaladeks on katuste ja fassaadide ehitus. Pakume kliendile ka terviklahendusi. Kui soovid välja ehitada pööningust uut katusekorrust, siis pakume omalt poolt n. ö. võtmed kätte lahendust alustades katuse harjaplekist lõpetades parketiga põrandal.Fassaadide puhul pakume samuti terviklahendusi alustades majapalgi vahetusest lõpetades nurgaliistudega.

Edasi kodulehele

Evari Ehitus OÜ

Evari Ehitus OÜ

Ehitusfirma OÜ Evari Ehitus tegutseb ehitusturul alates 1991.aastast. Oleme spetsialiseerunud lamekatuste ehitamisele. Pakume kaasaegseid lahendusi ja professionaalset tööd. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide lahendamisel. Meie töötajatel on eriväljaõpe ja pikaajalised ehituskogemused.

Edasi kodulehele

Hardest Ehitus OÜ

Hardest Ehitus OÜ

Hardest Ehitus OÜ on olnud ehitusturul alates aastast 2003. Omame professionaalset ja suurte kogemustega tööjõudu, kes on tellijale abiks nii nõu kui jõuga.Teostame üldehitust, meil on pikk praktika katuste ja fassaaditöödel.

Edasi kodulehele

Hr.Alo Karu

Hr.Alo Karu

Ehitusekspert hoone piirdetarindite alal – tehnikamagister. Magistritöö teema lamekatuse renoveerimine. Eesti Ehitusinseneride liidu liige. Tegutsenud Eesti katuseturul 1996 aastast. Põhitegevusalad lamekatuste ja fassaadide ekspertiisid, projekteerimine ehitusjärelevalve. Teostanud enam kui 120 lamekatuse ja fassaadi ekspertiisi, koostanud enam kui 170- le katusele ja fassaadile tehnilised lahendused, projektid ja/või teostanud objektide omanikujärelevalvet.
Raamatu „Lamekatuse renoveerimine“ Ehitame 2005 autor. Nelja lamekatuse alase Ehitusteabe ( ET-2) juhendkaarti ja ühe Kinnisvara hoolduse ( KH) juhendkaarti autor.  Eesti lamekatuse standardi EVS 920 – 5 algteksti koostaja, osalenud töögrupis. Avaldanud enam kui 90 lamekatuselast artiklit.

Edasi kodulehele

Jälle ja KO AS

Jälle ja KO AS

Meie tegevusaladeks on kivi- ja plekk-katuste ehitus, renoveerimine-restaureerimine ja omaniku järelvalve, projektide ja ehitusekspertiisid.

Edasi kodulehele

K-Kate Katused OÜ

K-Kate Katused OÜ

K-KATE ehitab ja remondib katuseid juba 1995. aastast. Oleme selle ajaga kasvanud Eesti juhtivaks katuse- ja fassaadiehituse ettevõtteks, 18 aasta jooksul on kaetud üle 4 100 000 m² katuseid ja fassaade. Firma teostab töid üle Eesti, meil on osakonnad Pärnus ja Kesk-Eestis. Oleme teostanud allhanketöid kõigile tuntud ehitusettevõtetele (Merko Ehitus Eesti, Nordecon, YIT Ehitus, Skanska, Fund Ehitus, NCC jt), sealhulgas suure osa uute kortermajade katustest.

Edasi kodulehele

Katevara OÜ

Katevara OÜ

Katevara OÜ on katuse- ja fassaaditöödele spetsialiseerunud ehitusettevõte. Oma klientidele eelistame pakkuda valdkonnapõhist täisteenust projekteerimisest kasutusloani.
Meie juhtivtöötajatel ja koostööpartneritel on arvestatav valdkonnapõhine kogemus. Leiame, et spetsialiseerumine ja personali kogemus on edu võti!

Edasi kodulehele

Kattex Ehitus OÜ

Kattex Ehitus OÜ

Kattex Ehitus OÜ on kiiresti arenev ja kvaliteedile orienteeritud ehitusteenuseid pakkuv ettevõte.Firma eesmärk on luua kliendi soovidele vastav visioon ja tulemus, püüdes koostöö tulemusena säästa Kliendi liigsest närvi-, raha- ja ajakulust. Firma tegevusaladesse kuulub katusematerjalide müük ning professionaalsed viil- ja lamekatusetööd.
Tegutsemisaja jooksul on firmal olnud nii era- kui ka ärikliente, samuti on teostanud töid riigiasutustele sealhulgas ka riigihanke objektidel.

Edasi kodulehele

Katuse Profid OÜ

Katuse Profid OÜ

Katuse Profid OÜ on asutatud 2011 aastal ja tänasel päeval on käsil firma kuues tegutsemisaasta. Meie kogemused ulatuvad aastasse 1997, selle aja jooksul oleme ehitanud katuseid näiteks Eestis, Norras ja Belgias. Ettevõte on spetsialiseerunud lamekatuste, rõdude ja terrasside ehitusele ning silla hüdroisolatsioonitöödele. Töödel kasutame bituumen- ja vedelplasttooteid ning PVC, BIP katusekattematerjale. Teeme koostööd lamekatuse ekspert Alo Karuga ja ekspertiisibürooga Anmeri OÜ

Edasi kodulehele

Katusefirma OÜ

Katusefirma OÜ

KOGEMUS MAKSAB!  Julgesime võtta endale üheks hüüdlauseks selle ajaloolise ja mitmetahulise rahvatarkuse, sest kolme asutaja peale kokku kogunes meil tagasihoidlikult 55 aastat madistamist Maarjamaa katusemaastikel. Põhitegevusalale lamekatustele lisaks ehitame viilkatuseid ja fassaade. Teeme ka pisiremonte ja katuste hooldust. Edasi kodulehele

Edasi kodulehele

Katusekeskus OÜ

Katusekeskus OÜ

Katusekeskus OÜ on 2004.a. jaanuarist tegutsenud ehitusfirma, mis on spetsialiseerunud plekk- ja kivikatuste paigaldamisele. Müüme ja paigaldame Toode AS katuse- ning seinakattematerjale, turva- ning lisatarvikuid. Teostame plekksepatöid.  Edasi kodulehele

Edasi kodulehele

Katusemaailm OÜ

Katusemaailm OÜ

Katusemaailm alustas tegevust aastal 1997 Katusekeskuse nime all. Aastatega kogunenud kogemused annavad võimaluse pakkuda profesionaalset nõu nii materjalide valikul kui paigaldusel tekkivate küsimuste lahendamisel. Kaupluses on saadaval enamus Eestis kasutatavatest katusekattematerjalidest ja suur hulk lisatarvikuid.

Edasi kodulehele

Katusepartner OÜ

Katusepartner OÜ

Meie meeskond koosneb oma ala hästi tundvatest ja kohusetundlikest spetsialistidest, kelle kogemused erinevate katustega ulatuvad üle kümne aasta tagusesse aega. Põhitegevus, nagu nimigi ütleb, on meil erinevat tüüpi katuste ehitamine ning renoveerimine.Oleme spetsialiseerunud plekk,eterniit- ja kivikatuste müümisele ja paigaldamisele. Edasi kodulehele

Katusetark OÜ

Katusetark OÜ

Katusetark OÜ tegevusalaks on katuste ehitus ja renoveerimine, fassaadide ehitus ja renoveerimine ja üldehitustööd. Teenused hõlmavad kõiki katusetüüpe ja fassaadikatteid ning väga laia materjalide valikut. Pakume kompleksset teenust alates spetsialisti soovitusest kuni tööde teostamiseni.

Edasi kodulehele

Katusetööd OÜ

Katusetööd OÜ

Katusetööd OÜ on arenev ettevõte Eesti ehitusturul. Meie meeskond koosneb oma ala hästi tundvatest ja kohusetundlikest spetsialistidest, kelle kogemused erinevate katustega ulatuvad üle kümne aasta tagusesse aega. Põhitegevus, nagu nimigi ütleb, on meil erinevat tüüpi katuste ehitamine ning renoveerimine. Lisaks teostame ka fassaadi- ja erinevaid üldehitustöid. Oma klientidele tahame eelkõige pakkuda kõrget kvaliteeti.

Edasi kodulehele

Keraplast OÜ

Keraplast OÜ

Keraplast on ehitistele plasttooteid valmistav ettevõte. Ettevõte on spetsialiseerunud erinevatele päevavalguslahendustele ning tuleohutust suurendavatele suitsueemaldussüsteemidele. Peamised tooted on suitsueemaldusluugid ja valguskuplid. Ühepereelamute rajajatele pakub Keraplast erinevaid valgust läbilaskvaid kattematerjale. Ettevõte valmistab lepingute alusel ka erinevaid plastosasid laevaehitajatele ja valgustitootjatele.

Edasi kodulehele

Kindel Katus OÜ

Kindel Katus OÜ

Ehitusfirma oü Kindel Katus on 2002. a. asutatud erakapitalil põhinev ettevõte. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on kõikvõimalike erinevate katusetüüpide välja-ehitamine ja renoveerimine. OÜ Kindel Katus on ehitustöödel võtnud eeskujuks täita kõiki Põhjamaades ja Eestis nõutavaid ehitusnorme, kasutades sealjuures kaasaegseid ja kvaliteetseid ehitusmaterjale.

Edasi kodulehele

Kingspan Insulation OÜ

Kingspan Insulation OÜ

Maailma ühe juhtiva ehitustoodete ja -teenuste pakkujana on Kingspan hinnatud oma uuenduste, tootedisaini, kvaliteedi ja tehniliste teadmiste poolest. Tuntud seina- ja katusepaneelide tootja. Edasi kodulehele

Kunnely OÜ

Kunnely OÜ

Põhitöödeks on kivikatusetööd eraklientidele kui ka äriühingutele ja ühistutele. Teostame ka plekk-, sindel-, eterniit- ja laineplaadist katusetõid, katuste parandust ja puhastust, katusekonstruktsioonide parandustõid. Lisaks teostame fassaaditöid (puit, marmoroc, erinevad fassaadiplaadid ja dryvit fassaadid) ning üldehitustöid. Paketina pakume ka erakliendile eramute ehitust kuni sise- viimistluseni.Meie poolt pakutavasse tootegruppi kuuluvad ka kvaliteetsed vihmaveesüsteemid, soovi korral koos paigaldusega.

Edasi kodulehele

Lektar Eesti OÜ

Lektar Eesti OÜ

Lektar Eesti OÜ tegeleb katusealuskatete, katuse tarvikute ja tihendusmaterjalide, auru- ja tuuletõkkematerjalide müügiga. Pakume laias valikus tooteid erinevatele katustele.

Edasi kodulehele

Liiwimaa Katusemeister OÜ

Liiwimaa Katusemeister OÜ

Meie tegevus on suunatud katuste ehitamisele ning nende hooldamisele. Aastatega kogunenud kogemused annavad võimaluse pakkuda proffessionaalset nõu nii materjalide valikul kui paigaldusel tekkivate küsimuste lahendamisel. Töötajatel on erialased teadmised ja aastate jooksul omandatud praktilised kogemused, mis võimaldavad teostada ka ainulaadseid ning keerukaid projekte.
Järgime tööde teostamisel materjali valmistajatehase instruktsioone ja nõudeid tagades kvaliteetse tulemuse.

Maleko AS

Maleko AS

AS Maleko on 1991.aastal asutatud Eestierakapitalil põhinev ehitusfirma. Meie põhitegevuseks on lamekatuste ehitamine, hüdroisolats.tööd, sandwich-tüüpi katuse- ja seinapaneelid paigaldus ning katusematerjalide müük. Tähtsaim ja suurim osa meie tegevusest on lamekatuste ehitus ja remont

Edasi kodulehele

Monier OÜ

Monier OÜ

Monier on organisatsioon mis hõlmab endas kivikatuste ning moodulkorstnate tootmist ning müüki. Meie tuntuimad tooted on Est-Stein katusekivid, Divoroll aluskatted, Schiedel korstnad, Vittinge, Rubin, Turmalin ning Minster katusekivid.
Internetilehet monier.ee on vastus kõikidele teie küsimustele. Oma veebikoju oleme kokku kogunud palju infot, mis aitavad teid katusevahetuse protsessi alustamisel ja läbi viimisel. Sealt leiate meie Partner-Ehitajad, renoveerimise näpunäited ja palju muid vihjeid. Kui te aga meie koduleheküljelt vajalikku infot ei leia, helistage meile telefonil 6 275 560.

Edasi kodulehele

Natural AS

Natural AS

AS Natural on Eesti juhtiv puidutööstus, mis keskendub põhjamaise okaspuidu väärtustamisele.Meie tootmisetapid kätkevad endas saematerjali sorteerimist, kuivatust, hööveldust, tugevus-sorteerimist, immutamist ning järkamist. Alates 2016 aastast käivitasime fermitööstuse, mis teenindab kohalikku turgu ning naaberturge ogaplaat – katusefermidega. Edasi kodulehele

Olly Terasprofiilid AS

Olly Terasprofiilid AS

OLLY TERASPROFIILID AS tegevusalaks on lehtmetallist katuse- ja seinakatteprofiilide, tarvikute, katuseturvatoodete, vihmaveesüsteemide ja terasroovide tootmine ja müük .

Edasi kodulehele

Palmer Grupp OÜ

Palmer Grupp OÜ

OÜ Palmer Grupp põhiliseks tegevusalaks on lamekatuste ehitus SBS ja PVC katte materjalidega, suure osa töödest moodustab alltöövõtu korras uusehituste ehitamine, peamised koostööpartnerid on Astlanda Ehitus, Nordecon, Nordecon Betoon, Rand ja Tuulberg, Merko Ehitus, Eventus Ehitus jne.

Edasi kodulehele

Pika-Service OÜ

Pika-Service OÜ

Pika-Service OÜ on asutatud aastal 2003 ja on tegutsenud nii Eesti kui ka Soome ehitusturul. Pikaldased kogemused on just katuste kui ka fassaadide alal, kuid teostame ka professionaalselt ka teisi ehitustöid. Ettevõtte juhtkond on läbinud katusepaigalduse koolitused ja oskab igati kliendi soove arvesse võttes anda asjalikku nõu nii materjali valiku kui ka töö teostamise poole pealt.

Edasi kodulehele

.

Plekk-katusemeister OÜ

Plekk-katusemeister OÜ

OÜ Plekk-Katusemeister on loodud 1998a. kevadel Eesti eraettevõttena, mille põhitegevusalaks on igasuguste katuste ja fassaadide, ennekõike aga valtsplekk-katuste ehitamine. Teeme kõiki katusetöödega kaasnevaid lisatöid , mis on vajalikud korralikult funktsioneeriva katuse rajamiseks. Meie eesmärk on tõsta plekk-katuste ehitamise ja plekitööde kvaliteeti ning pakkuda renoveerimise tehnoloogiaid, mis sobivad meie kargetes tingimustes. Edasi kodulehele

.

Puitkatused OÜ

Puitkatused OÜ

Puitkatused OÜ pakub nõu kõigi puidust katusekattematerjalide kohta.  Tahame pakkuda oma klientidele  kestvaid täislahendusi puidust katuse- ja fasaadikatete osas. Meie tootevalikus on: sindelkatused, kimmikatused, laastukatused ja laudkatused. Paigaldustööd üle Eesti, vastavalt objektile.

Edasi kodulehele

Rannala OÜ

Rannala ehitus on asutatud Eesti kapitalil 1995 aastal.
Alustasime ehitusettevõttena, praeguseks oleme spetsialiseerunud müüritöödele.Meie meeskond on väga suurte kogemustega, tänu sellele suudame pakkuda kvaliteetset tulemust. Selle kinnituseks on meie partnerite rahulolu ja muidugi tehtud tööd räägivad iseenda eest.

Edasi kodulehele

RCC Katusetööde OÜ

RCC Katusetööde OÜ

Oleme tegutsenud põhimõtte järgi, et teostame pidevalt ainult kindlaid ehituse eritöid. Meie puhul on nendeks olnud kivikatuste ehitus ning  katusakende paigaldus. Hiljem on lisandunud valtsplekk-katuste ehitus. Arvame, et see on andunud meile võimaluse omandada oskusi ja kogemusi pikema aja jooksul ning õppida tehtud vigadest. Ehitaja kes eile paigaldas parketti, täna ehitab kipsseinu või homme valab betooni ei saa olla hea spetsialist ühelgi konkreetsel alal eraldi.

Edasi kodulehele

Reideni Plaat AS

Reideni Plaat AS

AS Reideni plaat on AS Reiden kontserni kuuluv ettevõte, mis põhineb täielikult eesti kapitalil. Käesoleval hetkel töötab ettevõttes üle 30 pikaajaliste töökogemustega kvalifitseeritud  töötajat.
AS Reideni plaat on tootmisettevõte.

Meie põhitoodanguks on:

  • EPS-soojustusplaadid
  • EPS vormitooted
  • EPS-ist valmistatud erikujulised tooted

Edasi kodulehele

Roofer OÜ

Roofer OÜ

ROOFER OÜ on katusetöödega tegelev ettevõte, mis on loodud 2003.a. Omame pikaajalist kogemust lamekatuste ja terrasside ehitusel ja tunneme uhkust seni saavutatu, töökvaliteedi ja klientide rahulolu üle. Pikaealine ja toimiv katus eeldab põhjalikku planeerimist, kvaliteetseid materjale ja täiuslikku teostust. ROOFER OÜ suudab katusetöödel liita mõtted ja materjalid ühtseks tervikuks.

Edasi kodulehele

Saint-Gobain Ehitustooted AS

Saint-Gobain Ehitustooted AS

Saint-Gobain Ehitustooted AS kuulub Saint-Gobaini kontserni ehitusmaterjalide haru alla ning tegeleb peamiselt isolatsioonimaterjalide , kipsmaterjalide müügi ning kergkruusa, kergkruustoodete, ehituslike kuivsegude tootmise ja müügiga.Pakume oma klientidele suures valikus rippkonstruktsioone, kipstooteid, ehituslikke kuivsegusid, kergkruustooteid ning akustilisi ja tehnilisi isolatsioonilahendusi, mida on lihtne üksteisega kombineerida.

SFS intec Oy Eesti filiaal

SFS intec Oy Eesti filiaal

* SFS intec Oy Eesti Filiaal tegutseb Baltimaades 15 aastat turustades kinnituslahendusi betoon-, teras- ja puitkonstruktsioonidele, samuti fassaadidele ning viil- ja lamekatustele koos tuulekoormuse arvutusega.
* SFS intec Oy Eesti Filiaal pühendub praegu ja ka edaspidi kõige uuenduslikumate toodete pakkumisele, mis vastavad täielikult uusimatele nõuetele ja kus kasutatav kinnituslahendus täidab ka kõige nõudlikumad kvaliteeditingimused.
* Tellijad, kes otsivad professionaalset paigaldusfirmat meie tarvikutele, leiavad oma piirkonnast paigaldaja läbi Katuseliidu.

Edasi kodulehele

Sindelkatuse OÜ

Sindelkatuse OÜ

Sindelkatuse OÜ on täielikult spetsialiseerunud kvaliteetsete bituumensindelkatuste ehitamisele ja renoveerimisele. Eesmärgiks pakkuda kvaliteetset ja professionaalset bituumensindel katuste paigaldamise teenust üle Eesti ning kõikki vajalikke lisatarvikuid ja materjale bituumensindel katustele.Töökogemus alates aastast 1999 bituumensindel materjalide paigaldamisel USA-s ja Eestis.
USA bituumensindli OWENS CORNING ametlik esindaja ja maaletooja Eestis.

Edasi kodulehele

Steelroof Plekikoda OÜ

Steelroof Plekikoda OÜ

Steelroof Plekikoda OÜ on loodud noorte plekkseppade püüdlikkusest ja ambitsioonidest ning kogenud plekkseppade töövõtetest ja traditsioonidest. Steelroof Plekikoda OÜ põhi- tegevuseks on liistprofiilide valmistamine, erinevad plekksepatööd, terasprofiilide ja vihmaveesüsteemide müük ja paigaldus, katuste ehitamine ja remontimine. Pakume oma klientidele vanade katusekatete vahetust terasprofiilide vastu ning uute elamute katuste katmist terasprofiilidega.

Edasi kodulehele

Tammiku Plekikoda OÜ

Tammiku Plekikoda OÜ

Tammiku Plekikoda on Eesti turul aastast 2003. Meie põhitööks on plekksepatoodete ja erinevate plekkprofiilide valmistamine ning teraskatuste paigaldus.

Omame kaasaegseid ja kvaliteetseid  tööpinke mis võimaldavad täita ka suuremahulisi tellimusi ning samas tulla vastu kliendi erisoovidele.

Oleme olnud turul usaldusväärne partner, mille tõestuseks on meile väljastatud erinevad sertifikaadid; Edukas Eesti Ettevõte, EU Sertification, Bisnode jne.

Edasi kodulehele

TechnoNicol

TechnoNicol

TechnoNICOL Euroopa suurim katusekatte-, hüdro- ja soojusisolatsiooni tootja.

Tektum OÜ

Tektum OÜ

FAKRO on üks maailma juhtivaid katuseakende tootjaid – kõige dünaamilisem ja kiireimini kasvav maailmas. Katuseakna turuliider paljudes riikides ja number kaks maailmas.Tuntud kui IFD (Ülemaailmne Katusemeistrite Liit) ja Noorte Katusemeistrite Maailmameistrivõistluste suursponsor. Täna müüakse FAKRO katuseakenaid kogu Euroopas ja kogu maailmas.

Edasi kodulehele

Tõnu Kraav

Töötanud plekksepana üle 20 aasta.

Toode AS

Toode AS

AS Toode on ettevõte, kes aitab Teie kodule ehitada uue katuse – eemaldame ja utiliseerimine vana katusekatte, teostame kõik teraskatusega seotud plekitööd. Katus on maja kroon ja tähtsaim osa, selle töö juurde saab lasta vaid asjatundjaid.Ettevõte on asutatud aastal 1991, mil tegevust alustati erinevate metallitöödega. 1995. aastast on firma tegevusaladeks teraskatuste, vihmaveesüsteemide ja katusetarvikute tootmine, müük ja paigaldus.

Edasi kodulehele

TP Katus OÜ

TP Katus OÜ

Ehitame lame- ja viilkatuseid, paigaldame sandwich-tüüpi seinaelemente nii Eestis kui Soomes.

Edasi kodulehele

Valtsimees OÜ

Valtsimees OÜ

Valtsimees OÜ on 2011. aastal loodud ehitusettevõte, mis on spetsialiseerunud valtsplekk-katuste ehitusele. Ettevõtte tegevuse eesmärk on pakkuda tipptasemel valtskatuste ehitusteenust kõikjal Eestis. Valtsimees OÜ selgrooks on ehitusinseneri haridusega ning Ehitusplekksepp tase 4 (meistritaset) omav Kalvi Kondio, kellel on kogemusi valtskatuste alal juba üle 10 aasta. Edasi kodulehele

Edasi kodulehele

VBH Estonia AS

VBH Estonia AS

VBH Estonia AS asutati 1993. aastal LOKMAN ärinime all. Alustasime ukselukkude ja sulgurite müümisega. 1995. aastal, mil sõlmisime lepingu ROTO Frank AG´ga, võtsime suuna akna- ja uksetootmise varustamisele. VBH Estonia AS on Roto katuseakende ; Lamilux katusekuplite ja Klöber katusetarvikute maaletooja Eestis.

Edasi kodulehele

Veldan Ehitus OÜ

Veldan Ehitus OÜ

Katusetööd. Kivi-, plekk- ja valtspleki paigaldus. Aluskonstruktsioonide ja sarikate ehitus. FassaadidTeostame uute fassaadide ehitust ja vanade restaureerimist. Puitfassaadid, kivifassaadid, krohvfassaadid. Sokli krohvimine või mõnel muul viisil katmine, aknaplekide ja vihmaveesüsteemide paigaldus.

Edasi kodulehele

Velux Eesti OÜ

Velux Eesti OÜ

VELUX tooteid müüvad ehitusmaterjalide kauplused ning kardinapoed üle Eesti. VELUX Eesti OÜ on VELUX Grupis iseseisev ettevõte, kus töötab tänase seisuga 8 inimest. Meie kontorisse on paigaldatud 26 erinevat katuseakent, mitmesuguseid kardinaid ning aknakatteid.

Westhaus OÜ

Westhaus OÜ

Meie ettevõte tegeleb nii lamekatuste kui viilkatuste ehitusega. Põhitähelepanu on lamekatuste ehitusel, meil on 16 aastat kogemusi kõikvõimalike lamekatuste ehitamisel. Kuna lamekatuse vastupidavus sõltub väga palju just töö tegemise kvaliteedist, oleme kvaliteedile alati palju rõhku pannud. Kvaliteetne töö on andnud ka häid tulemusi, sest garantiitööde teostamise vajadus praktiliselt puudub. See on loonud kindluse klientidele ja julguse meile oma tööga rahul olla.

Edasi kodulehele